SMUTEK I LĘK

ZŁOŚĆ

BEZSENNOŚĆ

SAMOTNOŚĆ

Witaj, mam na imię Jarek!

Dziękuję, że rozważasz powierzenie mi swojej historii. Wiedz, że szukanie porady jest aktem odwagi, a ja chcę Tobie pomóc w odzyskaniu równowagi psychicznej i emocjonalnej oraz poczuć własną wartość i realne pokłady mocy (kliknij w zakładkę O POMOCY, by dowiedzieć się, jak pomagam).

Trochę o mnie:

Od wielu lat interesuję się możliwościami radzenia sobie z dolegliwościami emocjonalnymi. Ponad dekadę temu, po latach różnego rodzaju działań wolontariackich i kształcenia, zdecydowałem się rozpocząć karierę jako terapeuta, dlatego nadałem swojej edukacji taki kierunek wieńcząc studia dyplomem terapeuty oraz licencją zawodowego trenera interwencji kryzysowych. Ponadto ukończyłem wiele kursów dokształcających, uczestniczyłem w kongresach dla psychologów i psychoterapeutów, a także jestem autorem artykułów naukowych i książek z zakresu poradnictwa psychologicznego i historii starożytnej (kliknij w poniższą zakładkę WIĘCEJ, by zapoznać się z moją ścieżką edukacji i pobrać dostępne za darmo e-booki). 

Jako niezależny terapeuta współpracuję indywidualnie z dorosłymi, głównie on-line. Na przestrzeni ostatnich 10 lat odbyłem, zarówno w Polsce, Europie i za oceanem, tysiące sesji z klientami cierpiącymi między innymi na te dolegliwości, które zawarłem w zakładce USŁUGI

Uczestniczenie w poprawie jakości życia wielu osób, a tym samym widoczna efektywność terapii, dawało i daje mi ogromną przyjemność. 

Samoświadomość, realne poczucie własnej wartości oraz dostrzeganie dostępnych zasobów, to właśnie pomoże Ci radzić sobie z trudnościami dnia codziennego i z ufnością spoglądać w przyszłość, a ja chętnie Tobie w tym pomogę.

Potrzebujesz pomocy? Napisz do mnie!

Zapraszam,

Jarek Magryś

LICENCJONOWANY TERAPEUTA INTERWENCJI KRYZYSOWYCH

JAROSŁAW MAGRYŚ

 

Libera Mentis Jarosław Magryś

 

Rożdżały, 62-860 Opatówek, NIP 668 132 90 22

 

603-766-972

liberamentis@liberamentis.pl

 

©2021 Libera Mentis Jarosław Magryś | Regulamin

 

Potrzebujesz kontaktu?

 

Napisz do mnie i umów się na wstępną wizytę

ZAREZERWUJ TERAZ

Czym się zajmuję

WIĘCEJ

ROZSTANIE/ROZWÓD

ŚMIERĆ/ŻAŁOBA

Czego możesz ode mnie oczekiwać:

Wiem, że rozpoczęcie tej podróży może wydawać się przytłaczające. Sam tego doświadczyłem. Każdy klient wie jednak, że jestem aktywnym i zaangażowanym słuchaczem i towarzyszem. Bardzo zależy mi na każdej osobie, którą widzę, dlatego wiedz, że doświadczysz traktowania z godnością, szacunkiem i uczciwością.

Stosuję podejście konwersacyjne, ponieważ uważam, że pomaga to w budowaniu połączenia terapeutycznego (kliknij w zakładkę O POMOCY, by poznać moją misję i główne zasady, którymi kieruję się w terapii).